menuordersearch
idon.ir

امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی ,

امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا شما هم می‌خواهید با طراحی فروشگاه اینترنتی کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید و یا اینکه فروش واحد خود را با کمک وب سایتتان توسعه دهید؟

فروشگاه ساز سایت یک انتخاب با هزینه به صرفه و کیفیت بالا است. می‌توانید با فروشگاه ساز سایت ، به آسانی و به صورت آنلاین یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای با امکان اتصال مستقیم به درگاه پرداختی طراحی کنید. فروشگاه ساز سایت   از ابتدا مخصوص طراحی سایت فروشگاهی ایجاد شده است و بهترین امکانات یک فروشگاه اینترنتی را با جزئی ترین تنظیمات، در اختیارتان می‌گذارد.

در زیر به معرفی برخی امکانات فروشگاه ساز سایت می‌پردازیم :

زبان برنامه نویسی >

سایت ساز سایت طراحی شده با Asp.net

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید.

زبان برنامه نویسی در سایت ساز سایت
  
تنظیمات دقیق و حرفه ای فروشگاه ساز سایت

تنظیمات دقیق و جزئی فروشگاه >

یک فروشگاه حرفه ای ریزه کاری ها و جزئیاتی در تنظیمات خود دارد که ممکن است برای کار شما هم کارایی داشته باشد. تنظیماتی مانند نمایش موجودی کالا در انبار به کاربران، نمایش قیمت کالا در صورت عدم موجودی کالا در انبار، تعیین درصد مالیات برای محاسبه اتوماتیک در فاکتور، تغییر شکل ظاهری هدر و فوتر فاکتور به حالت دلخواه و غیره، ارسال پیامک و ایمیل واریز برای مدیر وب سایت و مشتری و ...

 

  

پنل مدیریت حرفه ای >

یک فروشگاه بزرگ و حرفه ای به پنل مدیریت حرفه ای نیز احتیاج دارد. در پنل مدیریت سایت این امکان برای شما فراهم شده که در محیطی حرفه ای و بدون نیاز به دانش کدنویسی، فروشگاه اینترنتی خود را اداره کنید. پنل مدیریت فروش گاه ساز سایت کاملا فارسی است و به طور ویژه برای کاربران ایرانی طراحی شده است. نکته قابل توجه این است که پنل مدیریت فروشگاه ساز سایت از ابتدا برای مدیریت سایت فروشگاهی طراحی شده و جزئی ترین دسترسی های لازم برای تنظیمات فروشگاه به بهترین نحو در پنل مدیریت ایجاد گردیده است. برای سهولت بیشتر کار شما کاربران محترم، آموزش کار با تمامی قسمت های پنل مدیریت به صورت ویدئو، تصویر و توضیحات گام به گام وجود دارد و همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت، چت آنلاین و تماس تلفنی در روزهای کاری با شما همراه هستیم

پنل مدیریت حرفه ای در سایت ساز سایت
  
امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی در فروشگاه ساز سایت

ویرایش سریع کالا >

اهمیتی ندارد که فروشگاهتان چه قدر بزرگ باشد و چه تعداد کالا بر روی سایتتان دارید. در هر صورت می‌توانید در پنل مدیریتتان به شیوه ی سریع و آسان، کالاهایتان را ویرایش کرده و قیمت ها و موجودی را به روز نگه دارید.

  

درگاه پرداختی مستقیم بانکی >

مبلغ خریدهایی که مشتریان در فروشگاه شما انجام می‌دهند، مستقیما و بی واسطه به حساب بانکی خودتان واریز می‌شود. امکان فعال سازی دو درگاه پرداختی سامان کیش و به پرداخت ملت را بر روی سایتتان خواهید داشت

اتصال مستقیم به درگاه پرداخت بانکی در سایت
  
امکانات طراحی سایت با فروشگاه ساز سایت

تنظیمات تخصصی پست >

تنظیمات ویژه ای برای نحوه ارسال کالا در فروشگاه ساز سایت در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید شش نوع : پست سفارشی، پیشتاز، تیپاکس، پیک موتوری، باربری و رایگان را به صورت جداگانه در شهر خودتان، استان خودتان، استان های همجوار و استان های غیر همجوار تنظیم کنید. مزیت این امکان این است که هزینه این پست ها با قیمت به روز اعلام شده توسط اداره پست، به صورت اتوماتیک در فاکتور مشتریان با توجه به نوعی که انتخاب می‌کنند، محاسبه می‌گردد.
همچنین امکان تنظیمات تخصصی پست نیز وجود دارد

  

درج مدل های مختلف برای کالا >

اگر کالا یا محصولتان مدل ها، رنگ ها، وزن و قیمت های متفاوتی دارد، می‌توانید برای کالایتان مدل های مختلف و با تصاویر متفاوت درج کنید. زمانی که کاربران بر روی آن کالا کلیک می‌کنند، می‌توانند مدل های مختلف آن را مشاهده کرده و برای خرید انتخاب نمایند.

درج مدل های مختلف برای هر کالا در فروشگاه ساز سایت
  
امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی در سایت ساز سایت

ایجاد کد تخفیف و تخفیف بازه ای >

شما می‌توانید برای فروشگاه خود کد تخفیف و درصد تخفیف تعیین کنید و این امکان ویژه را برای مشتریانتان فراهم نمایید.

  

اپلیکیش فروشگاهی >

هر محصول و کالایی که در وب سایتتان درج کرده اید، به صورت اتوماتیک در اپلیکیشن هم نمایش داده می‌شود. اپلیکیشن فروشگاهی شما این قابلیت را خواهد داشت که در اپ استور های مطرحی مانند بازار قرار داده شود. می‌توانید درخواست دهید و اپلیکیشن فروشگاهی سفارشی خود را تهیه کنید

ساخت اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیش فروشگاهی متصل به سایت در شرکت طراحی سایت سایت
  
طراحی سایت فروش فایل مجازی با شرکت طراحی سایت سایت

فروش فایل مجازی >

در فروشگاه ساز سایت امکان فروش فایل مجازی و محصولات دیجیتال با قالب هایی ویژه فروش کالای مجازی را خواهید داشت. پس از خرید کالا توسط مشتری لینک امنیتی فایل در اختیار او قرار می‌گیرد و شما در پنل مدیریتتان می‌توانید تعیین کنید که کاربر تا چند بار اجازه دانلود فایل خریداری شده را داشته باشد.

  

فرم ساز پیشرفته >

فرم ساز سایت با فیلدهای پیشرفته به شما این امکان را می‌دهد که هر نوع فرم دلخواهتان را ایجاد کنید و فیلد هایی که ایجاد کردید را با درگ کردن جا به جا و مرتب سازی نمایید. درج لیست، درج گزینه برای تیک زدن، آپلود فایل، متن تک سطری و پاراگرافی، درج توضیحات (با ادیتور) از امکانات فرم ساز سایت هستند. نکته مهم این است که شما حتی می‌توانید فرم هایی بسازید که صرفا کاربران و اعضای سایتتان‌ آنها را مشاهده کنند.
همچنین شما می‌توانید فرم مالی هم بسازید و قیمت هایی را در فرمتان درج کنید و آن را به درگاه پرداخت اینترنتی متصل نمایید.

فرم ساز پیشرفته و ایجاد فرم مالی در وب سایت های طراحی شده توسط سایت
  
امکان اتصال به درگاه مستقیم پرداخت در سایت ساز سایت

فرم مالی >

در فرم ساز سایت این امکان برای شما فراهم شده که فرم مالی هم بسازید و مبلغ یا مبالغی را برای پرداخت مشخص کنید. سپس فرم را به درگاه پرداختی مستقیم بانکی متصل نمایید و کاربران بتوانند آن مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. 

  

بارگذاری ویدئو برای محصولات >

این امکان برای شما فراهم شده است که برای هر کالا یا محصول به صورت جداگانه ویدئو درج نمایید. همچنین گالری تصویر هم برای هر یک از محصولاتتان خواهید داشت.

درج ویدئو برای نمایش هر کالا در پنل مدیریت فروشگاه ساز سایت
  
امکانات طراحی سایت در شرکت طراحی سایت سایت

گالری تصویر، ویدئو و صوت >

شما امکان معرفی خدمات، محصولات یا پروژه هایتان را با تصویر، ویدئو و صوت خواهید داشت و صفحات گالری تصویر، ویدئو و صوت را می‌توانید ایجاد کنید.

  

تغییر رایگان قالب های حرفه ای سایت >

با قالب های فروشگاه ساز سایت می‌توانید ظاهری حرفه ای برای فروشگاهتان داشته باشید و همچنین پس از انجام روند طراحی سایت و ورود به پنل مدیریت، امکان تغییر رایگان قالب را نیز خواهید داشت. شما حتی می‌توانید از قالب های جدیدی که به مجموعه قالب های سایت اضافه می‌شوند نیز استفاده کنید.

قالب های طراحی سایت شرکتی در سایت ساز سایت
  
حالت ریسپانسیو و طراحی سایت واکنشگرا با سایت ساز سایت

ریسپانسیو >

همه ی قالب های فروشگاه ساز سایت برای مشاهده در انواع گوشی و تبلت ها مناسب سازی شده اند و به صورت ریسپانسیو در اختیارتان قرار می‌گیرند و نیازی به هیچ هزینه اضافه ای برای این کار نیست.

  

نظرسنجی >

شما می‌توانید در رابطه با روند فعالیتتان، علایق مخاطبینتان و یا هر موضوع دیگری نظرسنجی به عمل آورید. با نظرسنجی می‌توانید برای ادامه روند فعالیت شرکت و یا گروهتان بهتر تصمیم گیری نمایید.

امکانات طراحی سایت در سایت ساز آنلاین سایت
  
امکانات طراحی سایت برای طراحی سایت حرفه ای با سایت ساز سایت


ارسال پیامک و ایمیل به مشتریان >

در صورت فعال سازی پیامک و ایمیل، پیام خرید برای مشتریان و مدیر فروشگاه ارسال خواهد شد. همچنین برای فراموشی رمز عبور و عضویت در وب سایت نیز امکان ارسال پیام وجود دارد. 

  

امکانات سئو سایت (بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر) >

در پنل مدیریت سایت بستری فراهم شده است تا کاربران بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف بر سئوی داخلی خود کار کنند. امکاناتی نظیر : باکس کلمات کلیدی برای هر صفحه به صورت جداگانه، متاتگ دیسکریپشن برای هر صفحه به صورت جداگانه، تگ عنوان یا تگ تایتل برای تمامی منو ها، متاتگ کپی رایت، تنظیم آدرس تمامی صفحات سایت به شیوه دلخواه (آدرس url دلخواه)، و دیگر تنظیمات مربوط به سئو بر روی کلیه سایت های طراحی شده با سایت قرار دارد. همچنین نقشه سایت به صورت اتوماتیک برای همه سایت ها اجرا می‌شود. آموزش ها و مقالات جامع و به روزی نیز در زمینه سئو سایت برای شما فراهم شده است که در بخش بلاگ سایت می‌توانید از‌ آنها استفاده کنید.

سئو سایت، امکانات سئو سایت و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر در سایت ساز سایت
  

 

 

مشاهده نمونه دموی قالب های طراحی سایت فروشگاهی

 


گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.