menuordersearch
idon.ir

قوانین سایت ,

(6)
(0)
قوانین سایت

شرایط و ضوابط استفاده

ایدون فروش انواع سایتهای اختصاصی فروشگاهی، املاک،شرکتی ،شخصی و خبری  است
کاربر گرامی استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ایدون به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه است.
شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه ایدون
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و مطالب کاربردی فروشگاه ایدون به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به ایدون هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارائه شده توسط ایدون به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایدون است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایدوناز سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌‌‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:           
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایدون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حقوق منتشرین و مولفین است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایدون تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
       

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایدون اقدام نماید.               

                                       

تعهدات کاربران به ایدون :

1.
خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت، هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی دیگر به هيچ عنوان نمی‌تواند از  اطلاعات موجود در این سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافیک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است قبلا به ما اطلاع دهید. استفاده از محتويات سايت ایدون برای سايت ها و وبلاگ‌‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت یا لینک فعال به منبع اصلی مجاز است.

2.
شما به عنوان کاربر ایدون متعهد میشوید که هنگام سفارش سایت مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل پر نمايید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود.

3.
شما به سايت ایدون اطمينان می‌دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين جمهوری اسلامی ایران يا شرايط استفاده از سايت ایدون است استفاده نخواهيد کرد.

4.
شما متعهد می‌شوید که از ایدون به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

5.
شما متعهد میشوید که هیچگونه تلاشی جهت دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند انجام نخواهید داد.

6.
شما به ایدون این اطمینان را می‌دهید که از ایجاد سفارش‌‌های بی هدف و صرفا برای آزمایش سیستم ایدون استفاده نخواهید کرد.

7.
سایت ایدون دارای بخش‌‌های عمومی، شامل ثبت نظر و نقد و بررسی است، که برای تسهیل شما در انتخاب محصولات ایدون ارایه می‌شوند. شما توافق می‌کنید که از این بخش ها فقط برای ثبت نظر و نقد و بررسی در رابطه با محصولات استفاده نمایید.

8.
وب سایت ایدون این حق را برای خود محفوظ نگه می‌دارد که محتویات ارسال شده در بخش‌‌های عمومی را مرور و هرگونه موارد نامناسب و غیر اخلاقی را حذف نماید.

9.
سیستم پرداخت مبلغ سفارش در سایت ایدون از نوع درگاه پرداخت بانک است. بدیهی است در این سیستم سفارش، چنانچه واریز مبلغ به صورت نقدی و از روی سایت بانک پذیرنده انجام نگیرد، سفارش قابل ارسال نخواهد بود.

10.
اين توافق نامه تحت قوانين جمهوری اسلامی ايران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت ایدون خواهد بود.

                                                   

تعهدات فروشگاه ایدون به کاربران:

1.
ایدون به شما این اطمینان را میدهد، که نسبت به تمامی تعهداتی که در سایت‌ آنها را ذکر کرده است عمل خواهد کرد.

2.
ایدون به شما اطمینان میدهد که به تمامی اطلاعات شخصی و پیام‌‌های خصوصی شما احترام گذاشته و‌ آنها را نزد خود محفوظ نگه می‌دارد. همانطور که ایدون در سال‌‌های گذشته به این پیمان وفادار بوده است.

3.
ایدون متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در رسیدن به این هدف با استفاده از تکنولوژی‌‌های مورد نیاز برای مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت اقدام کند. شما با استفاده از سایت ایدون رضایت خود را از سایت نشان می‌دهید.

4.
قیمت های ایدون براساس تغییر قیمت‌‌های موجود در بازار تغییر می‌کنند، لذا قیمت‌‌های نمایش داده شده از سوی ایدون معتبر شناخته می‌شوند. بدیهی است پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، شما هیچ هزینه اضافه تری را متحمل نخواهید شد.

5. 
ایدون متعهد میشود قیمت نهایی فاکتور معتبر بوده و در صورت عدم درخواست محصول دیگر، هیچ مبلغی بر آن اضافه نخواهد شد.

 

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.